Ana Sayfa > Ödüller, Diplomalar ***

DXCC Award Başvurusu (LoTW üzerinden)

<< < (2/2)

TA1CM:
Mehmet Bey Merhaba,
DXCC de 150-200-250 pullarının gelmesi gerekir diye düşünüyorum..Bu güne kadar 2 kez e-mail yazmama rağmen bir sonuç alamadım. DXCC sayısı her 50 yükseldiğinde verilecek pullar için ayrı bir ücret ödemek gerekiyor mu? Onu nereden göreceğiz. Eksik bıraktığım bir şey olmalı. Bu arada 80m de elimdeki olan QSL kartlarla beraber 104 oluyor CFM. Böylece 5 Band DXCC başvurusunu da yapmam gerekecek. 5 Band DXCC başvurusunu nasıl yapıyoruz?...Bana gerektiği için başka arkadaşlar için de gerekebilir. Bu sayfada her şeyi bulmalıyız düşüncesi ile yazıyorum.

TA5FA:
Sayın Mehmet Bey ,
LoTW üzerinden ayrıca 5BDXCC başvuru yöntemi yokmuş   http://www.arrl.org/5-band-dxcc-application  adresinde bahsedildiği gibi. Normal yöntemler ile (yani Mixed veya tek mode ) ilerlerken bazı adımlarda yapılması gerekenler var maaşallah sizin krediler epeyce görsel olarak ilerleyen dönemde anlatırız umarım.

Pulların neden gönderilmediğine dair bilgim yok. Zaten siz yazışmışsınız mutlaka dönüş yapacaklardır. Ancak son günlerde LoTW dönüşleri aksamaya başladı desem yeridir.

Sağlıcakla 

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git